piątek, 26 kwietnia 2013

Pokolenie szarej bluzy-królik dresiarz.


Pokolenie szarej bluzy-królik dresiarz.Witajcie, czy wy też jesteście pokoleniem szarej bluzy? Od zeszłego roku śledzę poczynania twórców dresowych marek. Tkanina dresowa jest gładka, miękka i świetnie nadaje się do różnych tekstylnych zastosowań. Zaczynając od dresów przez sukienki, eleganckie marynarki i kończąc na sukniach ślubnych. Idąc dalej dywany, zasłony, a nawet pokrycia mebli. Trochę odjechane, ale czy dzisiaj nie potrzebujemy właśnie takich "odjechanych" pomysłów? Polscy projektanci inwestują w jakość materiałów, wykonanie i za to powinniśmy ich doceniać.
O dresowych zabawkach i akcesoriach myślałam od roku, ale jakoś zupełnie nie było mi po drodze, aż w końcu nadarzyła się okazja.
Powstał królik "dresiarz" od stop do głów :) Przyznam, że samej było mi bardzo trudno się z nim rozstać.
Mam nadzieję, że znajdzie się więcej chętnych, którzy chcieliby zaprzyjaźnić się z eko dresiarzem :) Zapraszam vanillaforhome@gmail.com.
Oczywiście królik miał swoją sesję. Efekty możecie oglądnąć poniżej. Jeżeli też dołączyliście do pokolenia szarej bluzy to informuję, iż w planach są jeszcze poduchy i torby dresowe. No i oczywiście więcej przytulaków!
Pozdrawiam! 

1 komentarz:

  1. Czy powstały już poduszki i torby?:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój pozostawiony ślad!

Copyright © 2016 vanillaforhome , Blogger