poniedziałek, 2 kwietnia 2018

Żegnajcie

Tymi słowami chciałabym Wam podziękować za sześć lat blogowania.
Przychodzi taki czas, że zastanawiamy się co dalej. Dzięki VFH udało mi się osiągnąć w życiu wiele sukcesów. Poznać nowych ludzi i uwierzyć w siebie. Brać udział w fantastycznych projektach. Kiedy zaczynałam przygodę z blogowaniem myślałam, że będzie to tylko na chwilę, a jednak trwało sześć lat i ciężko było podjąć decyzje, żeby to zakończyć. Włożyłam w bloga ogromną ilość pracy i energii. Były wzloty i upadki. Przyjaźnie rozpoczęte i zakończone. Jedno jest pewne, jak coś się kończy zaczyna się nowe. Blog VFH będzie w sieci na zawsze. Na blogu widać jak wiele przez te lata musiałam się nauczyć. (Po za tym wracam często do swoich przepisów ;)). Mało tego to mój album pamiątkowy.
Nie odchodzę daleko. Nowy adres, mała przeprowadzka. Tak jakby ulicę obok. Będziecie mogli zobaczyć mnie bez ochów i achów. Zwyczajnie, czasem w kapciach, sprawnie podczas śniadania jak przygotowuję kawę i pakuję plecaki do szkoły. Na warsztatach, które miałam okazję prowadzić mówiłam jak prosto można zorganizować swój dom, ładnie w nim mieszkać i nie latać ze szmatą 12h w ciągu doby. I to był właśnie bodziec, który popchnął mnie do zmian.
Będzie ART, będzie mój dom i jego organizacja, gadżety bez których nie mogę się obejść, pasja do szycia i mody.
Mam nadzieję, że zechcecie mnie odwiedzić w nowym miejscu i że będziecie ze mną dalej.
Zapraszam!
Kim jest Pani Krowa?

Jest mamą i żoną w tym temacie nic się nie zmieniło. Mąż dalej ten sam. Organizatorką życia domowego i tego po za nim. Jak na Panią Krowę przystało posiada wiedzę z zakresu organizacji życia codziennego czteroosobowej rodziny na diecie bezglutenowej. Może nie jest pedantką, ale wkurza ją brudna podłoga nawet z minimalną ilością zwierzęcej sierści. No bo przecież jako Krowa nie linieje. Żyje z dwoma kotami i dwoma bokserami, które od czasu do czasu sprawdzają jej wytrzymałość na stres w warunkach ekstremalnych. Na blogu chciałaby pomagać Wam w organizacji i doradzać jak możesz sobie uprościć życie prostymi czynnościami, a czasem odjazdowymi gadżetami. Szybkie, zdrowe gotowanie, dobra organizacja czasu to brzmi trochę jak science fiction, ale czym byłoby nasze życie bez wyzwań. Nie owija w bawełnę mówi, że lubi sprzątać, gotować, dekorować, szyć i organizować. Jest mizofonikiem dlatego nie ciamkajcie przy niej jak spotkacie się z nią na kawie i nie gryźcie przy niej marchewki. Taka właśnie jest Pani Krowa. 
Dziękuję za to, że tutaj byliście i zapraszam pod adres:


3 majcie się!
Kasia.3 komentarze:

 1. Szkoda, że kończysz blogowanie. To jest hobby, z którego nie łatwo zrezygnować. Moja przyjaciółka prowadzi bloga kulinarnego. Można było tutaj znaleźć masę fajnych pomysłów. No cóż.. cóż tutaj dalej pisać. Powodzenia! Może kiedyś jeszcze wrócisz do blogowania z nowymi pomysłami. Być może potrzeba tylko odpoczynku ;) Pozdrawiam

  http://www.interno-drzwi.pl/drzwi/mdf/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy jedno się kończy zaczyna się drugie :) Zapraszam na www.panikrowa.pl

   Usuń
 2. Na samym początku czytania tego bloga wystraszyłam się, że kończysz całkowicie z blogowaniem. Na szczęście to tylko mała zmiana organizacyjna. Lubiłam twojego bloga od dawna i będę Ci też towarzyszyła na panikrowie

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój pozostawiony ślad!

Copyright © 2016 vanillaforhome , Blogger